mushow kitestore
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
Mushow Kitestore
forum/poslední
comments/poslední
Návštěvy
TOPlist

SLINGSHOT HOWER GLIDE HYDROFOIL 5 in 1

Navigace: mushow.cz / News / SLINGSHOT HOWER GLID..

HOVER GLIDE HYDROFOIL - JEDEN FOIL, PĚT SPORTŮ, VŠECHNY SCHOPNOSTI, STYLY A PODMÍNKY

 Pět klíčových vodních sportů je dnes spojeno hydrofoilingem

 • Kite (Hydrofoil s drakem)

 • Surf  (Foiling na vlnách)

 • SUP (Foiling na paddle boardu)

 • Wake (Wake hydrofoil za lodi, mnebo na vleku)

 • Windsurf (Foiling na windsurfu)

Slingshot se pohybuje v segmentu vodních sportů po dobu více než 20 let. Nikdy v minulosti zde nebyl produkt, který by spojil tolik nadšence do vodních spotů v jeden styl, jednu zábavu. Foiling již není jen game-changer, je to úplně nová hra, kterou vyznává stále více hráčů. Naším cílem je udělat foiling pro ridery efektivnějším, rychleji naučitelný a poté jim dát svobodu k rychlému progresu. A pokud chtějí vyzkoušet i další foil disciplíny, nášim cílem je poci jim v tom za co nejnižších nákladů. 

Přidaná hodnota modulárního systému je, že vždy vychází z původní platformy. Hover Glide to řeší tím, že umožňuje optimalizovat fólie, jak dovednosti ridera rostou. 

Hover Glide není jen fólie, je to komplexní platforma. S neustále vyvíjejícími se řadami modulárních komponentů a křídel, které jsou všechny vzájemně slučitelné, Hover Glide umožňuje jezdci se přizpůsobit, upravit a přizpůsobit jednotlivé nastavení fólií tak, aby odpovídala jeho pokrokům, potřebám a cílům s minimálním navýšením nákladů. Zákazníci, kteří si zakoupili první generaci Hover Glide v roce 2016 mohou nyní neustále rozšiřovat využitelnost celé platformy!

A jak to funguje?

Pro všechny disciplíny je 2019 Hover Glide navržen tak, aby byl stejně uživatelsky příjemný, přístupný a univerzální jak jen je to možné. Je určen pro všechny nové uživatele, nebo pro ty, co hledají nejlepší nastavení pro co nejširší využití stylů, úrovní a podmínek. Hover Glide je to pravé řešení, jak začít. Poté, co se naučíte základy, objevíte svůj osobní foil styl, ať je to rychlost, jumping, surfování, carving, freeriding, atd. Můžete si vybrat nové křídlo, které přizpůsobíte své nové disciplíně. Navrhli jsme širokou škálu komponentů, které mohou být idividuálně přidány tak, aby splnily požadavky jezdce měnícím se potřebám a preferencím. Nové komponenty se neustále rozrůstají a vyvíjí, všechny komponenty jsou vzájemně kombinovatelné a to vše při zachování původního konceptu Hover Glide. Koncept je jednoduchý - namísto stálých nákupů nových foilů, dokoupíte pouze komponenty, určené pro tu kterou disciplínu, kterou zrovna preferujete. Budete také ptřebovat správnou desku, ale to je téma, kterému se budeme podrobněji věnovat později.

Pro rok 2019 zde máme sedm křídel pro různé disciplíny, které se dají různě kombinovat. 

KLIKNI NA OBÁZEK A VYBER SVÉ KŘÍDLO PRO SVÉ POTŘEBY

2019 STARTOVACÍ BALÍČKY HOVER GLIDE

Kite - Space Skate 65 (H4) přední křídloIdeální křídlo pro entry level ridery. Hravé freeride křídlo s větší plochou a silným zdvihem. Vhodné též pro all-round wake foiling a surfing na středních vlnách.

Surf - Infinity 76 (H11) přední křídlo, které ma dostatečný vztlak, aby vám umožnilo jednoduchý take off. Určeno pro rychlejší, středních vlny. Také vynikající pro wakesurf foiling, kitefoiling pro těžší jezdce nebo SUP foiling pro menší a lehčí jezdce do středních vln.

Windsurf -Infinity 76 (H11) přední křídlo s delším tělem. Snadná výuka, rychlý nástup, stabilita, easy jibes i v nižších rychlostech. Vyšší rychlost není problémem, křídlo zvládá vše výborně. 

Wake -Gamma 68 (H2) přední křídlo se 41cm a 61cm nohou. Kratší noha určena k rychlejší výuce. Určena také pro surfování v malých a středních vlnách a pro kitefoiling pro větší / těžší jezdce, kteří potřebují více vztlaku.

SUPBig Daddy Infinity 84 (H10) přední křídlo v kombinaci s 48cm zadním křídlem. Velká plocha poskytuje vztlak potřebný k rozjezdu v malých vlnách nebo v nikdy se nelámajícím swelu. Pokročilí jezdci ocení udržení vztlaku za pomocí pumpingu. Využitelné také pro surf foiling v malých vlnách pro větší / těžší jezdce.

 

HOWER GLIDE MÁ SKVĚLÉ RECENZE PO CELÉM SVĚTĚ!

Vložil: admin, 11.04.2019

Komentáře


Žádné komentáře.

anketa

Jakou sílu větru preferujete?
MKB info
?>
login


Registrace

Zapomněli jste heslo?

Partners

design & web puradesign logo - web. stránky

rss newsNewsrss forumForum

Kontakt | Copyright © 2001-2019 Mushow.cz

mushow on facebook