| Od: vita 15.5.2010 v 08:29:59 |
|---|
| jou jou pan Switch se umí zastřihnout, je jasné co bude dělat zase příště :) |
| Od: lukash HRKR 11.5.2010 v 10:56:33 |
|---|
| Pekne pekne. Jungle session zapsana do pameti urcite dlouho. Winch namotivoval na cable wake trenaly. Velke DIKY! |
| Od: ludek 10.5.2010 v 17:30:02 |
|---|
| Dost dobrý. Jungle session fakt úlet. |
| Od: Bimrs 10.5.2010 v 12:10:57 |
|---|
| Videjko nádherné jezdci taky davali, klobuk dole. |
| Od: susan 10.5.2010 v 11:35:06 |
|---|
| luxusní report ze supr vydarene akce, skvělé a ještě jednou DÍKY!!! |
| Od: Veja 10.5.2010 v 11:04:07 |
|---|
| Hodně dobrá akce, pěkné videjko, VELKÉ DÍKY !!! |
| Od: Viktor Klitor 10.5.2010 v 10:48:20 |
|---|
| efesni video, masakralni akce! co dodat, proste excelentni |
| Od: tahosh 10.5.2010 v 08:29:19 |
|---|
| video supr:) nowind program jste měli podchycenej parádně. Byl jsem se mrknout jen jeden den,a zrovna jak napotvoru foukalo:) tušim že to byl čvrtek a druhý ze dvou větrných dnů při kterých se jeli závody. Kde máte výsledky závodů ze čtvrtka? první závody 26.4. i celkový pořadí jsem našel, ale čtvrtek utek. |
| Od: HAMAR - MartinHales.com 10.5.2010 v 08:22:12 |
|---|
| super střih do hudby mnoho a mnoho hodin best práce big respect ! |