overlayoverlay
HomeSLINGSHOTWakeboardingVázáníSLINGSHOT SHRED TOWN BOOTS 2018

SLINGSHOT SHRED TOWN BOOTS 2018

SLINGSHOT SHRED TOWN BOOTS 2018

Pro rok 2018 jsme si pro vás opět připravili nové dotáhnutí pomocí pružného pásku, což přináší rychlejší a kvalitnější upnutí, eliminaci rozepínání suchého zipu a perfektní flex. Nové Shredy také přichází s novým montážním systémem. Montáž je nyní rychlejší, můžete zvolit množství nastavení...

VelikostCenaDostupnost
ShredTown 10 201811.900 Kčvyprodáno
ShredTown 11 201811.900 Kčvyprodáno
ShredTown 10 2018 - akce8.330 Kčvyprodáno
ShredTown 11 2018 - akce8.330 Kčvyprodáno

  • Gumové strapy
  • Konec suchých zipů a jejich povolování
  • Vylepšené chodící vložky
  • Tuhší pro lepší podporu nohy
  • Čtyři zóny podpory pro bezpečnější upnutí

Pro rok 2018 jsme si pro vás opět připravili nové dotáhnutí pomocí pružného pásku, což přináší rychlejší a kvalitnější upnutí, eliminaci rozepínání suchého zipu a perfektní flex. Nové Shredy také přichází s novým montážním systémem. Montáž je nyní rychlejší, můžete zvolit množství nastavení, máte lepší kontakt se samotným boardem. ShredTown jsou určeny pro všechny shredaře-freeridery závislé na wakeboardingu, kteří milují jízdu v parku a za navijákem, kde díky chodící vložce nějaký ten nachozený kilometr vůbec nevadí.

Gumové strapy: ShredTown přichází s dvěmi sety jeden náhradní) gumových strapů.. Barevné varianty si budete moci obědnat individuálně.

Gummy STRAPS
Konečně jednoduché a účinné řešení! Gumové popruhy jsou nový, brilantní systém utažení, který využívá momořádně silný, vysoko elastický termoplast TPU. Už žádné povolování suchých zipů za jízdy! Bleskurychle utáhni přesně tak, jak to to vyhovuje a jeď! V balení dva sety strapů různých barev.

Vyměnitelná, chodící vložka

Perfektní pro vaše návraty kolem parku po nepovedeném triku, poslední trend nočních klubů! :) Vložka je zatahovatelná s dvouzónovou podporou kotníku.

 Nový K9 montážní systém
Přináší solidní spojení vázka a boardu, eliminuje zvedaní baty a špičky při přenosu váhy z hrany na hranu. Taktéž podporuje individuálni a bleskurychlé nastavení vašeho postoje. Odolný a robustní systém, který vydrží. 

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore