SLINGSHOT RAD 2018

SLINGSHOT RAD 2018

RAD boty byly od prvního dne nejoblíbenější botou z naší nabídky. Dvojité utahování boty přináší vyvážené vlastnosti, comfort a vysoký výkon. Opět jsme použili gumové utahovacé pásky, které se staly bestselerem mezi wakery i kitery. Gumové strapy přinášejí rychlejší a kvalitnější upnutí...

VelikostCenaDostupnost
RAD US 1011.500 Kčvyprodáno
RAD US 911.500 Kčvyprodáno
RAD US 9 - akce8.050 Kčvyprodáno
RAD US 10 - akce8.050 Kčvyprodáno

  • Medium flex, vyvážené vlastnosti mezi podporou a pohyblivosti
  • Vysoký výkon
  • Dvojité utahování, optimálně sedí, ideální flex
  • Rychlé nazutí a vyzutí
  • Nový, nastavitelný, pevnější a lehčí systém uchycení

RAD boty byly od prvního dne nejoblíbenější botou z naší nabídky. Dvojité utahování boty přináší vyvážené vlastnosti, comfort a vysoký výkon.Opět jsme použili gumové utahovacé pásky, které se staly bestselerem mezi wakery i kitery. Gumové strapy přinášejí rychlejší a kvalitnější upnutí, eliminaci rozepínání suchého zipu a perfektní flex. RAD také přichází s osvědčeným montážním systémem. Montáž je nyní rychlejší, můžete zvolit množství nastavení, máte lepší kontakt se samotným boardem. RAD jsou botky pro všechny styly jízdy na wakeboardu a perfektně se hodí i na kiteboarding.Gumové strapy: RAD přichází s dvěmi sety gumových strapů (hnědé a černé). Barevné varianty si budete moci obědnat individuálně.


Gummy STRAPS

Konečně jednoduché a účinné řešení! Gumové popruhy jsou nový, brilantní systém utažení, který využívá momořádně silný, vysoko elastický termoplast TPU. Už žádné povolování suchých zipů za jízdy! Bleskurychle utáhni přesně tak, jak to to vyhovuje a jeď! V balení dva sety strapů různých barev.

Integrované vložky

Klasická podložka je nyní minulostí.  Přímé spojení vložky/boty s boardem snižuje reakční čas boardu, jednoduše řečeno cit pro kontrolu boardu se zvýšil a vaše spojení s boardem je impozantní.Nový K9 montážní systém

V roce 2017 zavedený montážní systém. Přináší solidní spojení vázka a boardu, eliminuje zvedaní paty a špičky při přenosu váhy z hrany na hranu. Taktéž podporuje individuálni a bleskurychlé nastavení vašeho postoje. Odolný a robustní systém, který vydrží. 

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore