overlayoverlay
hotline: +420 608 858479
slingshot logoslingshot logo
mushow logomushow logo
ikon logoikon logo
oakley logooakley logo
rideengine logorideengine logo
header pic header pic header pic
HomeSLINGSHOTKitesSLINGSHOT RPM 2017

SLINGSHOT RPM 2017

SLINGSHOT RPM 2017

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly stejně, jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.

VelikostCenaDostupnost
RPM 7m 201724.900 Kčvyprodáno
RPM 8m 201725.900 Kčvyprodáno
RPM 9m 201726.900 Kčvyprodáno
RPM 10m 201727.900 Kčvyprodáno
RPM 11m 201728.900 Kčvyprodáno
RPM 12m 201729.900 Kčvyprodáno
RPM 14 201730.900 Kčvyprodáno
RPM 11m 2017 - test15.000 Kčvyprodáno
RPM 14 2017 - test17.000 Kčvyprodáno

 

SLINGSHOT RPM 2017

  • freeride-freestyle crossover kite, vlajková loď Slingshot
  • open C – univerzální shape pro všechny styly kiteboardingu
  • hladký tah, výborný pop a bezkonkurenční unhooked výkon
  • uživatelsky příjemný, předvídatelný kite, nejen pro frestyle fanatiky! :-)
  • kite dvojnásobného světového šampióna Youriho Zona a nejtalentovanějšího jezdce současnosti Carlose Maria

 

   
 

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly stejně, jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností. Od začátečníků, kteří hledají přesně reagující kite se snadným startováním a velkým rozsahem, přes víkendové ridery vyžadující rychlý progres, až po profíky vyhrávající světový pohár. Ještě nikdy v minulosti tady nebyl kite, který vyhovuje tak velkému množství jezdců rozdílných stylů. RPM Open C je osvědčený tvar, který zplodil celou kategorii kitů. Pro freeriding poskytuje citlivé ovládání, plynulý tah v celé šíři větrného okna, možnost vysokých skoků a excelentní, ale předvídatelný tah v kiteloopech. Pro freestylery a wakestalery je kite dokonalým nástrojem nabízejícím excelentní nabití a pop, plynulý tah, vypnutí a jednodušší přechyt. Bez ohledu, do jaké kategorie jezdců spadáte, RPM vám značně vylepší celý zážitek z kiteboardingu. A o to tu přece hlavně jde!

Riders profile
Budete milovat RPM, pokud jste zaměření na freestyle a unhook riding, nebo si jen chcete užít freeride, vlny a HF. Z tohoto ultimátního a univerzálního crossover kitu nikdy nevyrostete!

Balení obsahuje:
Kite, vývaz, batoh, opravná sada, quick start guide


1.IRS SYSTÉM, KONFIGURACE VÝVAZU
RPM 2017 je vybaven jedinečnou schopností pohlcovat nárazy přes IRS systém vývazu. Je toho dosaženo díky bubgee lajně, která se flexibilně přizpusobuje větrným podmínkám a pomáhá udržet správné napětí v lajnách, což napomáhá přesnému řízení RPM 2017.
Pro osobní nastavení je připraveno několik přípojných bodů pro všechny styly jízdy. Je jen na vás, který zvolíte, který vám vyhovuje a který využijete.

2.OPEN C
Kombinuje výkon C kitu (sílu, stabilitu, kontrolu a přímé řízení) s výhodami nových otevřenějších tvarů, jako je low-end výkon, maximální rozsah, stoupavost, startovatelnost z vody, hang time a bezpečnost. 

 

RPM při snowkiting

 

Více infa

SplitStrut

Zapříčiňuje, že kite je mnohem tužší, stabilnější a tím pádem daleko přesnější v ovládání. Nezanedbatelná je také zvýšená odolnost celého kitu. SpliStrut zvyšuje výkon při velkém zatížení a způsobuje efektivitu celého rámu kitu.

 

OnePump

Patent Slingshot, dnes používán drtivou většinou firem. Rychlé nafouknutí a vyfouknurtí vašeho kitu jedním ventilem šetří váš čas i sílu.


OpenC Canopy

Kombinuje výkon C kitu (sílu, stabilitu, kontrolu a přímé řízení) s výhodami nových otevřenějších tvarů, jako je low-end výkon, maximální rozsah, stoupavost, startovatelnost z vody, hang time a bezpečnost.

 

Nastavení kitu dle vašich potřeb 

Každý rider ocení mnohočetnost nastavení svého kitu. Nové RPM má mnoho možností. Chcete, aby se kite choval jako Céčko? Připojte své ovládací lajny dále od odtokovky a zažijete pocit, jako na kitu FUEL. Pokud chcete kite s velkým rozsahem, vysokou rychlostí ovládání např. Na freeride či do vln, navažte kite blíže odtokovky.

 

Legendární Slingshot konstrukce a odolnost

Mít důvěru ve svůj kite je velmi důležitá záležitost. Komu by se chtělo stále po večerech sedět u šicího stroje, nebo mít svůj kite neustále v opravně. A to v tom lepším případě. V horším jde kolikrát i o život. Slingy byly vždy naddimenzované co se odolnosti týče, což mohou potvrdit hlavně freestyle a wave rideři. Odolný a spolehlivý kite dává jezdcům důvěru dělat svůj sport co nejlépe a bez starostí. Kite si pořizujete pro zábavu a tak se tedy bavte.

 

RPM ve světovém poháru

Slingshot RPM je jediný kite na trhu, který je naprostým univerzálem. Můžete na něm začínat, učit se své první triky, nebo např. vyhrát světový pohár! Ano, Carlos Mario na kitu RPM letos získal titul světového šampióna a to naprosto zaslouženě! Potvrzením dominance RPM bylo i celkové druhé místo Youriho Zoona. RPM prostě vládne dnešnímu kiteboardingu.

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore