overlayoverlay
HomeSLINGSHOTKitesSLINGSHOT RPM 2012

SLINGSHOT RPM 2012

SLINGSHOT RPM 2012

První. Dominantní. Vyzkoušený. Jednoznačně the best kite ve své kategorii, který způsobí totální spokojenost všech riderů, kteří si kite vyzkoušeli, nebo už jej používají.

VelikostCenaDostupnost
RPM 8 (918 Euro)20.900 Kčvyprodáno
RPM 10 (1045 Euro)21.900 Kčvyprodáno
RPM 6m2 201218.000 Kčvyprodáno

První. Dominantní. Vyzkoušený. Jednoznačně the best kite ve své kategorii, který způsobí totální spokojenost všech riderů, kteří si kite vyzkoušeli, nebo už jej používají.

 

RPM přepisuje dějiny

RPM byl prvním „open C“ kitem, který to vše začal. Mnoho firem zařadilo podobný koncept do svého portfolia, RPM je však originál. RPM se postupně vyvíjel, až do nynější podoby, kdy dopomohl Yourimu Zoonovi k jeho prvnímu světovému titulu. Během několika málo let se stal oblíbeným mezi jezdci na celém světě. S obrovským rozvojem Open C kitů RPM přidává revoluční Split Strut technologii, což z tohoto kitu dělá bezkokurenčního bombarďáka. Letos se změnilo vyvázání kitu a byly upraveny přípojné body na koncích kitu (Youri Zoon tuning), což optimalizuje výkon a kompletně ladí vlastnosti kitu. Tyto a další změny, společně s novou velikostí 7m2, dělají z kitu všestrannou hračku do všech větrných podmínek a všech jízdních stylů.

RPM 2012 je vzorem odolnosti, stability a vynikajících letových vlastností s ostrým designem.


RIDER PROFIL

  • Středně pokročilý až mistr světa

  • Hedající freestyle, wakestyle, kite surf, snowkiting a to vše s lehkostí.

  • Jezdec, vyžadující maximální výkon při rozdílných podmínkách a jízdních stylech.

BALENÍ OBSAHUJE:

  • RPM Kite

  • Compstick Control Bar

  • Kite Backpack

  • Bladder Repair Kit

  • Quick Start Guide

 

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

Open C kite platforma – spojuje vynikající vlastnosti C kitu jako jsou síla, stabilita, ostrost s vlastnostmi hybrid/bow/delta kitů, jako jsou obrovský rozsah, 100% depower, rychlost, výborná startovatelnost z vody a masivní skoky.

Vyladěný nový vývaz (Youri Zoon tuning) – odladěn pro optimální výkon, pocitově a točivostí podobný, jako C kity. Funkční s novým CSS a Compstick control barem.

Dimension Polyant Dacron – DP 175 je nejkvalitnějším dakronem na trhu, použit na hlavním bánu a spírách kitu. Vysoká životnost vašeho kitu zaručena.

Tri Tech Protection - Ballistic Kevlar , Mark Cloth, a Neopren. Ochranné prvky jsou umístěny přesně na těch místech, kde je kite nejvíce náchylný k poškození. O5 zvyšují životnost vašeho kitu.

Comp Stick Control Bar kompatibilita – nejvyšší stupeň bezpečnosti, výkonu a pohodlí v jednom systému. Čtyři šňůry = minimální probémy.

CFI přípojné body – umožní nastavit váš kite stylu vaší jízdy a aktuálním větrným podmínkám.

One Pump – Slingshot patent pro foukání a vyfukování kitu jedním ventilem

Krátký profil konců křídla – zrychluje točivost kitu

Tříspírová konstrukce – významně snižuje váhu celého kitu

Surf Tough Seams – tuhé švy, minimalizace pohlcování vodních kapek

Split Strut - Split strut technologie zaručuje optimální tvarování vašeho vrchlíku v závislosti na síle větru, zvyšuje tuhost kitu.

Ochrany konců proti oděru, zesílená odtoková hrana – zvýšení životnosti, zlepšení aerodynamiky.

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore