overlayoverlay
HomeSLINGSHOTKitesSLINGSHOT MACHINE V2

SLINGSHOT MACHINE V2

SLINGSHOT MACHINE V2

Po minuloroční premiéře se Machine vrací ve své druhé verzi ještě lehčí a optimalizovanější, aby posunul vaši jízdu na další úroveň. Díky zcela novému materiálu přední hrany se Machine V2 může pochlubit nižší hmotností a ještě vyšším výkonem. Stroj si zachovává stejnou ověřenou geometrii rámu a nadále poskytuje špičkový...

VelikostCenaDostupnost
Machine V2 LW 15m38.900 Kčvyprodáno
Machine V2 12m37.900 Kčvyprodáno
Machine V2 10m36.900 Kčvyprodáno
Machine V2 8m34.900 Kčvyprodáno

Po minuloroční premiéře se Machine vrací ve své druhé verzi ještě lehčí a optimalizovanější, aby posunul vaši jízdu na další úroveň. Díky zcela novému materiálu přední hrany se Machine V2 může pochlubit nižší hmotností a ještě vyšším výkonem. Stroj si zachovává stejnou ověřenou geometrii rámu a nadále poskytuje špičkový vzestupný výkon. Jeho aspect ratio (poměr šířky a délky kitu) je vyladěn tak, aby vás vynesl do nových rekordních výšek a přinesl delší hang time, přičemž si stále zachovává bleskovou rychlost reakce a otáčení.

V BALENÍ
Machine V2 Kite, Kite Bag, QSG, Bladder Patch Kit

PROČ JSME JEJ VYTVOŘILI
Umožnit jezdcům všech úrovní dovedností dosáhnout osobních výškových rekordů s nekonečným progresem.PROČ MACHINE V2 BUDETE MILOVAT

  • Machine V2 vám pomůže dosáhnout rekordů výšky skoku a hang timu
  • Machine V2 je v pohodě za všech podmínek, i když vy nejste :-)
  • Machine V2, postavený z prvotřídních materiálů, je jedním z technicky nejpokročilejších draků, jaké jsme kdy vyrobili

NOVÁ GEOMETRIE DRAKA
Machine V2 se vyznačuje patentovanou geometrií draka vyvinutou naším legendárním designérským týmem. Tento tvar a profil přinesl potenciál pro osobní rekord výšky skoku a hang timu, dobu strávenou ve vzduchu.

NOVÝ DACRON S NIŽŠÍ HMOTNOSTÍ
Ve společnosti Slingshot neustále testujeme a zkoumáme nové materiály. Do předního bánu a vzpěr jsme implementovali nový Dacron, který je lehčí a tužší než naše předchozí dacron matroše.

CLEAN CANOPY
Drasticky jsme snížili počet panelů vrchlíku z předchozích modelů draků. Tato redukce snižuje celkovou hmotnost draka a zároveň poskytuje aerodynamičtější profil vrchlíku.

ZJEDNODUŠENÝ SYSTÉM VÝVAZU BEZ KLADKY
Odstraněním kladek budou jezdci cítit okamžitější a přímější ovládání draka. Používáme ultratenké a statické lajny vývazu. Jezdci budou cítit znatelně menší odpor vzduchu.

NOVÝ ONE PUMP SYSTÉM
Patentovaný vynález Slingshot dostal vylepšení. Zvětšili jsme průměry našich trubic One Pump pro čistší proudění vzduchu pro snadnější nafukování a přemístili jsme trubky tak, aby byly efektivnější a odolnější.

HYBRID OPEN C KONSTRUKCE
Pět vzpěr poskytuje vrchlíku vynikající stabilitu a tuhost potřebnou při big air  poletech v extrémních větrných podmínkách. Hybridní geometrie poskytuje obrovský rozsah, okamžité startování z vody a neomezený boost potenciál.

4x4 CANOPY TECH
Code V1 je vyroben z Teijin 4x4 zesíleného ripstop nylonu. To vytváří nejpevnější, nejtužší a nejodolnější vrchlík na trhu. Váš kite vydrží déle a bude stabilnější ve vzduchu, zejména v nárazovém větru.

VÍCE PŘÍPOJNÝCH BODŮ
Různé upevňovací body integrované do kitu vám umožní vyladit ovládání, sílu a výkon na základě vašeho stylu jízdy a podmínek konkrétního tréninku.

 

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore