SLINGSHOT GHOST

SLINGSHOT GHOST

Pokud hledáte ultralehkého draka do rozmanitých podmínek, je Ghost ideální volbou. Zbrusu nový výtvor z dílny Slingshot nabízí špičkový výkon, velmi nízkou váhu, obrovský rozsah a velmi rychlou reakci a to i ve vetších velikostech. Jednospírový Ghost je ideální pro freeride jízdu na twintipu a díky velmi nízké váze si Ghosta...

VelikostCenaDostupnost
Ghost 1529.900 Kčvyprodáno

Pokud hledáte ultralehkého, jednoduchého draka do rozmanitých podmínek, je Ghost ideální volbou. Zbrusu nový výtvor z dílny Slingshot nabízí špičkový výkon, velmi nízkou váhu, jednoduchost a velmi rychlou reakci a to i ve vetších velikostech. Jednospírový Ghost je ideální pro freeride jízdu na twintipu a díky velmi nízké váze si Ghosta zamilujete při jízdě na foilu. 

Velikosti: 2.5 // 4 // 6 // 8 // 10 // 12 // 15 // 17

V balení: Ghost V1 Kite, kite patch kit, NEW Kite Backpack, Quick Start Guide

VÍCE O GHOST V1
Představujeme zcela novým kite s paranormálním shaoem  od Tony Logosz. Ghost V1 byl od základu navržen tak, aby byl lehký, jednoduchý, výkonný a rychlý . "Duch" je jeden z nejvíce zábavných draků v našem sortimentu. Jednospírový kite s neuvěřitelnou ovladatelností, dětsky jednoduchým startováním z vody a vynikající přesnosit řízení, je vhodný jak pro začátečníky, tak pro experty a foil profíky. Kite je nabízen v širokém rozpětí od 2,5m2 až po velikost 17 pro velmi slabý vítr. 

 

PROČ BUDETE MILOVAT GHOST V1

  • NEW - Jednospírový kite - lehký a hbitý 
  • NEW - Compact Swept Shape C - kombinuje přesnost C kitu s obrovským rozsahem delta shapu
  • NEW 4x4 Canopy - nejtužší materiál na trhu, nízké opotřebování a prodloužení životnosti

 

NEW 4x4 Canopy Tech

Nový materiál vrchlíku. Nejtužší a nejpevnější materiál na trhu. Zlepšuje ovladatelnost, zvyšuje životnost kitu.

 

NEW Compact Swept C Shape

kombinuje přesnost C kitu s obrovským rozsahem delta shapu.

 

NEW Single Strut Platform

Jednospirový kite. Velmi lehký, tachlý a mrštný. 

 

Nová odlehčená konstrukce

Veškerý vývoj se soustředil na co nejnižší váhu kitu a špičjkové letové vlastnosti ve všech podmínkách.

 

IRS Bridle System

Bezkladkový IRS vývaz je vybaven jedinečnou schopností pohlcovat nárazy přes IRS systém vývazu. Je toho dosaženo díky bubgee lajně, která se flexibilně přizpusobuje větrným podmínkám a pomáhá udržet správné napětí v lajnách, což napomáhá přesnému řízení

Pro osobní nastavení je připraveno několik přípojných bodů pro všechny styly jízdy. Je jen na vás, který zvolíte, který vám vyhovuje a který využijete.

 

Split Strut

Zapříčiňuje, že kite je mnohem tužší, stabilnější a tím pádem daleko přesnější v ovládání. Nezanedbatelná je také zvýšená odolnost celého kitu. SpliStrut zvyšuje výkon při velkém zatížení a způsobuje efektivitu celého rámu kitu.

 

Přípojné body

Vícenásobné upevňovací body na přední a zadní straně umožňují měnit a jemně naladit manipulaci a výkon draka na základě vašich preferencí, stylu jízdy a podmínek.

 

OnePump systém

Foukání kitu jedním ventilem.

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore