MUSHOW PROGRESS

MUSHOW PROGRESS

Snowkiting sezóna je za dveřma a je čas představit novinku, nový snowkiting board Mushow Progress. Dlouhá tradice deseti let, po kterou SNK boardy vyvíjíme a vyrábíme, nám dává moře zkušeností při budování tohoto SNK speciálu. Víme, kde snowkitera bota tlačí a vývoj přesně kopíruje požadavky SNK riderů...

VelikostCenaDostupnost
PROGRESS 159 carbon kevlar7.900 Kčvyprodáno
PROGRESS 159 triax fiberglass6.900 Kčvyprodáno
PROGRESS GIRLS carbon kevlar7.900 Kčvyprodáno

MUSHOW PROGRESS

Snowkiting sezóna je za dveřma a je čas představit novinku, nový snowkiting board Mushow Progress. Dlouhá tradice deseti let, po kterou SNK boardy vyvíjíme a vyrábíme, nám dává moře zkušeností při budování tohoto SNK speciálu. Víme, kde snowkitera bota tlačí a vývoj přesně kopíruje požadavky SNK riderů. PROGRESS, to je přesně ten pocit, který zažijete, pokud se na našem boardu svezete.

MUSHOW PROGRESS CARBON KEVLAR – parametry:

Lenght:              159cm

Material:             CARBON KEVLAR

Core:                  WOOD

Shape:               TWINTIP

Tip Width:          30,8cm

Waist Width:      26,4cm

Tail Width:          30,8cm

Sidecut radius:  13/8

Balance feet:      50/50

Binding:              FLOW

Mushow Progress, jeden z nejkvalitnějších SNK boardů na trhu vůbec, je určen pro ty ridery, kteří jdou do nowkitingu bez kompromisů. Špičkový snowkiting board pro freestyle i freeride, na pláně i do vysokých hor. Mushow Team tested!

VLASTNOSTI

TWINTIP - Klasický twintip, inzerty vzdáleny stejně od tipu i tailu. Sidecut radius je přizpusoben snowkitingu. Backside hrana, po které jezdíte 95% času, je rovnější a má poloměr 13m. Tím drží váš board v směru a netlačí vás stále do onlouku. Frontside hrana má klasický poloměr 9m.

CELODŘEVĚNÉ JÁDRO - Jádro celodřevěné. Twin dřevěná jádro, které je navrženo pro celkově měkčí a centrovaný flex. Boční profil jádra je zesílený pod vázáním a centrovaně ztenčený uprostřed. Symetrický tvar a flex jadra je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovaly maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy.

ROCKER PRŮHYB NEW – upravený, opačně prohnutý board, neboli "Rocker", neboli "Banana shape", je pro náš sport malou revolucí. Board je v jízdě daleko klidnější, lépe zvládá jak jízdu v prašanu, tak na tvrdém povrchu a daleko lépe absorbuje terenní nerovnosti. Ideální je také na wakestyle.

CARBON KEVLAR NEW - Carbon kevlar verze, která dělá board tužším v torzi a podstatně snižuje jeho váhu. Carbon spolu s kevlarem poskytuje riderovi maximální výkon do popu, který je tak důležitý pro správný odraz z hrany. Nejlepší kombinace materiálu na trhu!

SKLUZNICE - Sintrovaná. Kategorie velmi tvrdých skluznic s dlouhou životností, které jsou velmi odolné proti poškození.

ZVLNĚNÁ HRANA – Hlavní Vychytávka Mushow PROGRESS. "Zubatá hrana" působí podobně, jako když řežete např. chleba zubatým, nebo rovným nožem. Na měkkém povrchu nemáte se zaříznutím boardu žádné problémy. Problém přichází na povrchu umrzlém. A přesně ady poznáte nesporné výhody zvlněné hrany. Nadšeni budou i wakestylaři, u kterých byl odraz na umrzlém povrchu nemožnou záležitoostí. "Wavy Edge" pouze na backside straně boardu.

SIDECUT RADIUS 13/8 – backside hrana má rádius 13, je rovnější, což vám napomáhá daleko lepsímu a přímějšímu zářezu, jednosduše vás board netlačí do oblouku. Jízda je potom plynulá, bez všem známého drncání a sekání BS hrany. Plynulejší jízda potom způsobuje daleko menší tlak do holení, které potom nebolí. To je jeden z největších problému SNK jízdy na klasickém snowboardu.

DÉLKA 159CM NEW - Upravená velikost 159cm

GIRLS BOARD 149 NEW – board určený pro roštěnky, neobsahuje radius 13/9 a zvlněnou hranu.

MUSHOW PROGRESS TRIAX – parametry:

Lenght:              159cm

Material:            TRIAX FIBERGLASS

Core:                  WOOD

Shape:               TWINTIP

Tip Width:          30,8 cm

Waist Width:      26,4 cm

Tail Width:          30,8 cm

Sidecut radius:  13/8

Balance feet:      50/50

Binding:              FLOW

 

CARBON KEVLAR

Pro nejnáročnější uživatele je připravena nová verze v provedení Carbon KEVLAR. Lehký a špičkově výkonný board zvolí rideři, kteří hledají nízkou váhu a vysoký výkon pro svůj agresivní riding. Carbon KEVLAR volí Mushow Team rideři.

TRIAX FIBERGLASS

Letos v novém také Triax Fibergass verze, která nadchne ridery, kteří o SNK speciálu uvažovali, ale pro jeho vysokou cenu si tento špičkový board raději odpustili. Vynikající jízdní vlastnosti a vysoká životnost boardu ukáží svému majiteli snowkiting v plné jeho kráse.

MUSHOW PROGRESS GIRLS – parametry:

Lenght:              149cm

Material:             CARBON KEVLAR

Core:                  WOOD

Shape:               TWINTIP

Tip Width:          28,4 cm

Waist Width:      24 cm

Tail Width:          28,4 cm

Sidecut radius:  7,4

Balance feet:      50/50

Binding:              FLOW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mushow Progress bude k dispozici na test po celou zimní sezónu v Snowkiting Centru Ryžoviště. Pro více info pište na obchod@mushow.cz, nebo na tel. 608 858479.

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore