overlayoverlay
HomeMUSHOWSNK BoardsMushow Murphy Pro 158 - World Champ of Snowkiting

Mushow Murphy Pro 158 - World Champ of Snowkiting

Mushow Murphy Pro 158 - World Champ of Snowkiting

Jeden z nejkvalitnějších SNK boardů na trhu vůbec je určen pro ty ridery, kteří jdou do snowkitingunatvrdo a bez kompromisů. Špičkový snowkiting board pro freestyle i freeride na pláních i ve vysokých horách. Murphy a Mushow Team tested!

VelikostCenaDostupnost
SNK Muphy pro 158 carbon8.900 Kčvyprodáno
SNK Muphy pro 158 fiberglass6.900 Kčvyprodáno

Jeden z nejkvalitnějších SNK boardů na trhu vůbec je určen pro ty ridery, kteří jdou do snowkitingunatvrdo a bez kompromisů. Špičkový snowkiting board pro freestyle i freeride na pláních i ve vysokých horách. Murphy a Mushow Team tested

Marek "Murphy" Zach je úřadujícím světovým šampiónem ve snowkitingu. A Murphy jezdí pouze na tom nejlepším a na tom, co si sám navrhne a odzkouší. Po několika letech vývoje a výroby snowkiting boardů Mushow přichází již s druhou generací Murphyho pro modelu. Board splňuje ty nejpřísnější požadavky na jízdu jak v powderu a na měkkém povrchu, tak hlavně na povrchu umrzlém. Perfektníodraz z hranypřímá a rychlá jízda a vyleděný flex boardu, to jsou hlavní vychytávky boardu, které Murphymu dopomohly k jeho vítězství na mistrovství světa.

 

Mushow Murphy Pro spodek boardu
Mushow Murphy Pro vrch boardu
 
 

Klasický twintip, inzerty vzdáleny stejně od tipu i tailu. Sidecut radius je přizpusoben snowkitingu. Backside hrana, po které jezdíte 95% času, je rovnější a má poloměr 13m. Tím drží váš board v směru a netlačí vás stále do onlouku. Frontside hrana má klasický poloměr 9m.

Jádro celodřevěné. Twin dřevěná jádro, které je navrženo pro celkově měkčí a centrovaný flex. Boční profil jádra je zesílený pod vázáním a centrovaně ztenčený uprostřed. Symetrický tvar a flex jadra je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovaly maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy

Opačně prohnutý board, neboli "Rocker", neboli "Banana shape" je pro náš sport malou revolucí. Board je v jízdě daleko klidnější, lépe zvládá jak jízdu v prašanu, tak na tvrdém povrchu a daleko lépe absorbuje terenní nerovnosti. Ideální je také na wakestyle.

Full Carbon verze, která dělá board tužším v torzi a podstatně snižuje jeho váhu. Board poskytuje riderovi solidní výkon do popu, který je tak důležitý pro správný odraz z hrany.

Sintrovaná. Kategorie velmi tvrdých skluznic s dlouhou životností, které jsou velmi odolné proti poškození.

 

WAVY EDGE 

Hlavní vychytávka Mushow Murphy Pro 2012. "Zubatá hrana" působí podobně, jako když řežete např. chleba zubatým, nebo rovným nožem. Na měkkém povrchu nemáte se zaříznutím boardu žádné problémy. Problém přichází na povrchu umrzlém. A přesně ady poznáte nesporné výhody zvlněné hrany. Nadšeni budou i wakestylaři, u kterých byl odraz na umrzlém povrchu nemožnou záležitoostí. "Wavy Edge" pouze na backside straně boardu.


 

Prohnutí boardu je radikálnější, změnila se struktura a tvar jádra i materiál uvnitř. Samozřejmě při zachování našeho standartního sidecut radiusu, 13m na BS hraně a 9m na FS hraně. Výhody jsou všeobecně známy. Rovnější hrana vede board v přímém směru a banana shape zase dělá board pohodlnější při jízdě v jakékoliv terénu a na jakémkoliv povrchu. Board je ovšem vynikající nejen při freeride pojezdu, ale také při snow wakestyle, kdy má board neuvěřitelný pop při odrazu z hrany. Tomu dopomáhá také jádro, pod vázáním širší, ve středu užší a full carbon konstrukce. Použita byla kvalitní sintrovaná skluznice, která je sice náročná na namazání, ale poté velice dobře drží vosk i u hrany boardu a to i při pojezdu na tvrdém povrchu. Board tak nemusíte mazat každou hodinu:) .

 

Pro letošní sezónu přichází nový Mushow Murphy Pro ve dvou provedenich:

Pro nejnáročnější uživatele je připravena Full Carbon verze. Lehký a špičkově výkonný board zvolí
rideři, kteří hledají nízkou váhu a vysoký výkon pro svůj agresivní riding. Carbon verzi volí Murphy a Mushow Team rideři.
 
Letos v novém také Fibergass verze, která nadchne ridery, kteří o SNK speciálu uvažovali, ale pro jehovysokou cenu si tento špičkový board raději odpustili. Vynikající jízdní vlastnosti a vysoká
životnost boardu ukáží svému majiteli snowkiting v plné jeho kráse. 

 

MUSHOW MURPHY PRO - parametry:
Length: 158cm
Shape: Twin Tip
Tip Width: 29.5cm
Waist Width: 26cm
Tail Width: 29.5cm
Sidecut radius: 13/9m
Balanced Feet: 50/50
Doporučené vázání: APO, FLOW, SPMushow Murphy Pro - True Snowkiting Board from Mushow Community on Vimeo.

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore