overlayoverlay
HomeBERNHelmyMenBern Watts audio

Bern Watts audio

Bern Watts audio

Nový model, který v Audio verzi slučuje nejoblíbenější model Baker a odvětrání modelu Macon. Tato helma je přesně to, co po nás chtěli naši jezdci a tak jsme jim to dali. 8tracks systém, který tvoří vysoce kvalitní sluchátka zabudovaná v zimním úpletu umožňuje luxusní poslech hudby kdekoliv a kdykoliv.

VelikostCenaDostupnost
Watts Audio Matte Black M1.700 Kčvyprodáno
Watts Audio Matte Black L1.700 Kčvyprodáno

Helma Watts Audio

Nový model, který v Audio verzi slučuje nejoblíbenější model Baker a odvětrání modelu Macon. Tato helma je přesně to, co po nás chtěli naši jezdci a tak jsme jim to dali. 8tracks systém, který tvoří vysoce kvalitní sluchátka zabudovaná v zimním úpletu umožňuje luxusní poslech hudby kdekoliv a kdykoliv. Helma s kšiltem, odvětráním a s tlumící vrstvou EPS (tvrzený polystyren). Helmy jsou vybavené vpínacím úpletem a poutkem na uchycení brýlí (Goggle clip). Je vhodná na snowboarding, freeskiing, lyžování a řadu dalších zimních sportů, bez úpletu může Watts fungovat jako plnohodnotná helma pro letní sporty (skate, BMX, inline brusle, kolo a další).

Charakteristika

  • EPS - tvrzený polystyren, hmota s vysokou absorpcí nárazu, nejrozšířenější tlumící vrstva používaná při výrobě helem.
  • 8 Track Audio - audio helmy jsou vybaveny kvalitními značkovými sluchátky 8 Track. Sluchátka jsou zabudovaná v odepínacích úpletech, které lze dokoupit i samostatně.
  • The Clip - patentovaný systém pro vpínání zaměnitelných letních a zimních vložek
  • Sink Fit - helmy Bern sedí na hlavě mnohem lépe než kterékoliv jiné
  • Twin Clip - dvě polohy připnutí brýlí

Helma Watts splňuje normy EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí), EN 1077 (Přilby pro sjezdové lyžování a snowboarding), ASTM2040 a CPSC.

Košík je prázdný.

slevový systém

PARTNERS

mushow kiteboarding slingshot oakley red bull TOPlist

Kontakt | Obchodní podmínky | Copyright © 2010 Mushow Kitestore