mushow kitestore
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
Mushow Kitestore
forum/poslední
comments/poslední
bazar
Návštěvy
TOPlist

Přidat příspěvek

Navigace: mushow.cz / Fórum / Přidat příspěvek

Odpověď na příspěvek:

rubi
13.12.2011, 20:22:09

ale chlapci to ste zabili:)

za 

1)koca se ptal, ja popravde odpovedel tak jak to vidim

2)s harakiri jsem sam zacal, vsechny instruktory mam furt za kamose...bohuzel me casem prestalo bavit hrat s lidma petanque a poslouchat jak sou nasrany, ze si zaplatili kurz kiteboardingu a ne hru petanque,,doprovodny program,,...tudiz platili za bezvetri a penize zpet nedostali...a tento system funguje jen tam...nikde jinde v cr ani ve svete, ve svete je naopak normalni ze se plati za hodiny, ktere kurzant stravi s instruktorem za vhodnych podminek, ...dobre podminky=rychle pokroky...ve vysledku staci 6hodin aby se clovek na vode rozjel...proto neslibujeme lidem stovky hodin navic ktere nejsme schopni splnit....kdyz nefouka udelame 0hodin, kdyz fouka zalezi studentovi kolik zvladne...v praxi cca2-3hodiny ve vode pro 2studenty/ 1 instruktor/1kite je az dost na jeden den...kdyz fouka:)...to jsou me zkusenosti, jestli se marketing jmenovane firmy zmenil a funguje jako vsechny ostatni normalni skoly kiteboardingu a prestala brat penize od lidi za bezvetri, tak se ji z celeho srdce omlouvam, protoze jsem nechtel hanit jejich praci...to jsem nemel v umyslu...jen jsem chtel zacatecnika kocu varovat aby nezplakal s trapezem v desti na poli...nic vic nic min

3) nebylo to nic proti chacharovi, tak nevim co se do toho plete, kurzy neporada, pro harakiri nepracoval, zkusenosti nema, na vode sem ho nikdy nevidel...je s tebou legrace, ale nejsi kral kitingu vcechach, tak se starej o svoje:) 

4)inzerat se objevil na vsech kite forech, koca bohuzel neodpovedel, tak je tu i ta myslenka ze nejmenovana firma, resp. jina zavistiva konkurence mozna (moje odvazna myslenka) spamuje na ostatnich webech aby upozornila na svoji/cizi predvanocni akci a delala zle a chaoz...coz mi pride dost trapny a bylo by spravny zareagovat popravde, to ze pravda boli neni nastesti muj boj...a to ze se snazime delat neco lip nez ostatni neni spatny...

5)moje zkusenosti sou pravdivy, mel sem k dotazu co rict, nevymejslim hodvadiny abych nekomu ublizil,takze jestli ma nekdo nejaky dotaz tak budu rad kdyz  me konatktujete na 

Kryštof Rubáš= rubi

tel +420739087355

kiteschool@mushow.cz

jestli to nestaci, tak oficialne menim svoji odpoved na:

Koco ber trapez, je to super, tesim se az se potkame na snehu, landu,u vody a rad ti pomuzu kdyz budes mit problem:)

doufam ze je vsem jasno, vsechno cajk tak dobrou chlapci:)

Zpět na fórum

anketa

Letní kite trip (dovolená) v mém případě trvá:





MKB info
?>
login


Registrace

Zapomněli jste heslo?

Partners

design & web puradesign logo - web. stránky

rss newsNewsrss forumForum

Kontakt | Copyright © 2001-2024 Mushow.cz

mushow on facebook