mushow kitestore
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
 • header pic
Mushow Kitestore
forum/poslední
comments/poslední
bazar
Návštěvy
TOPlist

SNK HOUSE RYŽOVIŠTĚ - M.A.S.H.TAL v novém

Navigace: mushow.cz / News / SNK HOUSE RYŽOVIŠTĚ..

Snowkite house Ryžoviště s M.A.S.H.tal barem v Jeseníkách - první a nejen v Čechách jediné ryze snowkitové centrum podobného rozsahu a rovnou na TOP snk spotu v ČR. Haus je už svým umístěním perfektní záležitostí - je přímo u výjezdu z obce k západní části spotu U Křížku. U domu je záchytné parkoviště pro cca 20 - 30 aut s přímým přístupem na spodní část spotu, kde je ideální auto nechat a ušetřit si tak mnohdy marné hrabání se neupravovanou polní cestou do kopce. Hausík samotný pak nabízí ubytování pro celkem 16 lidí ve dvou, čtyř nebo šestilůžkových pokojích s televizí, ložním prádlem a ručníky, společenskou místnost a jídelnu s krbem a LCD. Pro ty, kteří už u nás pobyli, bude pro letošek novinkou kompletní rekonstrukce pokojů a sociálek - baby a chlapi mají teď oddělené koupelny po dvou sprchových koutech. Ubytko je možné objednat i se snídaní s výběrem z 5ti jídel nebo s polopenzí. Celý den je pak k dispozici teplé jídlo podle aktuální nabídky a klasické "rychlovky" typu klobása, utopenec, hermelín atd i pro neubytované.

 

M.A.S.H. T A L bar letos prošel zevrubnou rekonsrrukcí

  Jídlo a pití přes den a večerní after-snowkite party - od toho je tady M.A.S.H.tal bar - zahradní hospoda, která prošla velkou rekonstrukcí a letos jsme její plochu a kapacitu zdvojnásobili lux dostavbou,vybavili novými sociálkami, všechno ve dřevoštýlu, atmoška je tady až nechutně návyková. Točené Svijany, Rychtář a Radegast in da house, široká nabídka baru, upper zewl zone - všechno dochuceno kite projekcí a hudbou.

 

Nové luxusní sociálky, nad kterýma zaplesá srdce nejedné roštěnky :)
Fungl nová druhá místnost zvedla kapacitu celého baru.

Kompletku služeb pak doplňuje všudypřítomná free Wi-Fi., storage, půjčovna a test centrum vybavení, shop s veškerým vybávkem i doplňky jak pro zimu tak i pro léto a samozřejmě škola. Výuka zahrnuje kompletní kurzy od začátečníků až pro pokročilé, kteří si chtějí zdokonalit freestyle skills nebo projít high mountain campem. SNK house má svou website - www.snowkite-house.cz , na které funguje rezervační systém pro ubytování a kurzy, najdete tady komplet info o službách, ubytku, jídelák, nápoják, aktuální počasí, fotos videos, ceny, atd, atd.

Nejaktuálnější info jde pak zkouknout na FB – snowkitehouseryzoviste.  

A nově má svoje FB stránky taky samotná MASHTAL, takze pokud chcete být informováni o (skoro:) všem, co se v MASHTALI děje, přidejte si tuto do oblíbených.

Pro letošek se mluví o5 o "zaručeně" povedené, kruté zimě - velký důvod, proč se na SNK housu potkat. Kdo zažil pojezd v okolí Ryžoviště a večení party v M.A.S.H.tali, vždy se vracel...takže see ya! 

Vložil: admin, 05.12.2015

Komentáře

Karel
07.12.2015 v 11:46

A wifina už jede v poho i v hospě? :-) Btw. kam se tam vleze ten fotbálek? To vypadá na zatáčku směrem k baráku a další mísnost tam? :-)

Odpovědět
Switch
07.12.2015 v 16:58

Wifi funguje vsude, i v Mashtal Baru, Viktor tady s tim hybnul fest, sak uvidite sami.....

Odpovědět
anketa

Provozujete Wing Foiling?
MKB info
?>
login


Registrace

Zapomněli jste heslo?

Partners

design & web puradesign logo - web. stránky

rss newsNewsrss forumForum

Kontakt | Copyright © 2001-2022 Mushow.cz

mushow on facebook