mushow kitestore
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
  • header pic
Mushow Kitestore
forum/poslední
comments/poslední
bazar
Návštěvy
TOPlist

RÁCHES (Řecko) – popis, novinky, ubytování

Navigace: mushow.cz / Spot reports / RÁCHES (Řecko) – pop..

Ráches (Řecko) – popis, novinky, ubytování

Ráches - jeden z nejlepších spotů v Řecku

Vodní sezóna začala a většina z nás přemýšlí, kam za větrem v létě. Naše partičkam má jasno. Řecko je jedna z nejlepších letních destinací na světě. A to jak větrně, tak v 99% jasným nebem a teplotou, při které k pojezdu potřebujete jen šortky :). Bezkonkurenční spoty, kde si najdete jak rovnou, tak mírně zvlněnou vodu, objevili ve velkém také profici. A ti nejezdí do žádných shitových destinací! Často se stává, že vedle vás na vodě diktuje Liam Whaley, Youri Zoon, Alex Pastor, Bruna Kajiya, nebo také Pája Novotná a česká špička. Je se od koho učit.

 

Nad kosou chop, pod kosou flat, možno i přeskočit! :)

Místní lidé nám svou srdečností přirostli k srdci. Máme zde nespočet přátel, cítíme se zde jako doma.

Spoty, který navštěvujeme, nejsou žádným mainstreamem a o to je vše zajímavější. I když Ráches již zná i spoustu CZ riderů, stále to ještě není takový masakr jako např. na Lefkas. Navíc v okolí je spousta míst, na které můžete zdrhnout, pokud je na spotu plno. To se stává hlavně o víkendech, kdy na flat straně pod kosou je sem tam full. Nad kosou je ale místa stále něúrekom a svůj prostor si každý najde. Spoty v okolí jsou do 50km, do Patry na Faros je to 150km, na legendární Flatland potom 200km. Ráches ale zůstává naši základnou, protože síla, kvalita větru, flat a zázemí mluví za vše.

 

Naše srdeční záležitost - Flatland
Spoty kolem Ráches
Spoty kolem Ráches

Na pláži se nachází stylová kite základna Surf Camp Ráches (vstup free), kde si můžete dát kafe, pifko, něco k snědku atd. Na místě nechybí lehátka a posezení, cvrkot na vodě můžete sledovat právě odtud. Pokud chceste pořešit maily, nebo mrknou na předpověď, je k dispozoici wi-fi. V centru je taktéž k dispozici sprcha se sladkou vodou a WC. Do současnosti bylo možno kempovat přímo na pozemku SCR. Jak to bude letos, zatím nevíme, nějaká omezení se ale chystají.

 

Surf Camp Raches - místní kite základna
Surf Camp Raches Surf Camp Raches

Malá a klidná vesnička Ráches nabízí vše, co potřebujete. Pobřežní promenádu s kavárnama a tavernama, market pro vaše nákupy i trh, který tady fachčí jednou týdně. V kavárně UpperLevel (wi-fi), kterou vlastní náš kamarád Spiro, se potom schází CZ kitová komunita, která se zde stále rozrůstá.

 

Kavárna Upper Level v Raches. Letos prý i Plznička bude! :)

Cviko

Pro nekiterky, co k nám zavítají, je sportovní vyžití zaručeno také! K dispozici bude trenérka Marcela, které si s váma dá ráda do těla a sestaví trénink přímo pro vás! A jelikož se zabývá i nutričním poradenstvím, věříme, že se z dovči vrátíte, možná poprvé, o nějaké to deko lehčí! K dispozici bude i špičkový bioimperační přístroj na měření složení těla InBody 230 a kurzík zdravého stravování.
https://www.facebook.com/fitsmarcelou/

 

Ubytování

I vzhledem k avizovaným omezením jsme nelenili a na Ráches jsme si vyřešili ubytování přímo ve vesničce. Ubytko je situováno v klidné části, vedle je Spirova kavárna. K dispozici je 2x apartmán pro 4 + 1 osoby. Apartmán je obrovský, dvouposchoďový. Dole obývák, kuchyň, sprcha + wc, hore potom dvě ložnice po dvou osobách. Ideální pro rodinnou dovolenou, všichni budou spokojeni. :)

Ceny:

1 osoba/noc – 20 euro

1 apartmán/noc – 55 euro

 

Dům (na konci příjezdovky) se nachází v klidné části. 
Obývák ve spodní části 2 x  ložnice v patře

Okolí apartmánu

Okolí Ráches

Ráches spot - https://www.mushow.cz/clanky/news/v/trip-to-greece-lifestyle-by-marci

Do 50km - https://www.mushow.cz/clanky/kite-sessions/v/recky-trip-lifestyle-by-marci-2

Do 50km - https://www.mushow.cz/clanky/news/v/recky-trip-lifestyle-by-marci-3

Obytka

Další službou, kterou jsme se rozhodli v místě nabídnout, je možnost zapůjčení obytného auta pro 4 osoby. Nic si neužijete lépe, než když si spoty projedete obytňákem. Máme vyzkoušeno a je to paráda. Kam jet vám samozřejmě rádi poradíme.

Obytné auto/den – 3600 Kč

Auto je k dispozici vždy na 5 dní a více. Na kratší období obytku nelze zapůjčit.

Projeďte si řecké spoty obytkou. To je opravdová topovka!

Info o volných termínech, objednávky:  info@mushow.cz, tel. 731 713692 – Marcela, 608 858479 - Zdeněk

Vložil: admin, 15.05.2018

Komentáře


Žádné komentáře.

anketa

Pokud SLINGSHOT, zvažuji koupi...
MKB info
?>
login


Registrace

Zapomněli jste heslo?

Partners

design & web puradesign logo - web. stránky

rss newsNewsrss forumForum

Kontakt | Copyright © 2001-2019 Mushow.cz

mushow on facebook